PLN
EUR
USD

Kalendarz Rolników 2018

Numer katalogowy: ksi007405

Brak (0 szt)
 
Realizacja do 2 dni
 
Dostawa od 2,00 zł
  •  
    Producent: WYDAWNICTWO DUSZPASTERSKIE
.
21,00 zł / szt
20,00 zł + 5% VAT
Produkt niedostępny
Brak (0 szt)
 
Realizacja do 2 dni
 
Dostawa od 2,00 zł
  •  
    Producent: WYDAWNICTWO DUSZPASTERSKIE
.

Nie znaleziono produktów opowiadających zadanym kryteriom

Zapraszamy do zakupu Kalendarza Rolników na 2018 rok. Popularny poradnik zawiera rozbudowane kalendarium z wieloma szczegółowymi informacjami – od godzin wschodów i zachodów słońca i księżyca, poprzez uroczystości i święta katolickie, do wskazówek kalendarza biodynamicznego.

Poszczególne rozdziały przybliżają różnorodną tematykę. W rozdziale czwartym „Wieś i rolnictwo” czytelnicy znajdą informacje z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi i innych instytucji rolniczych. W rozdziale piątym „Dom, posiłki, zdrowie, otoczenie” zostały zebrane ciekawe przepisy kulinarne oraz artykuły o zdrowiu i ziołolecznictwie. Rozdział siódmy „Człowiek, świat, przyroda” to prawdziwa skarbnica wiedzy o polskich lasach. Rozdziały drugi i trzeci przedstawiają wybrane zagadnienia z historii Polski i Kościoła, ważne postaci (np. abp Antoni Baraniak, siostra Małgorzata Chmielewska). Można też zapoznać się z artykułami prezentującymi muzyczną drogę i fascynacje Piotra Rubika, autora m.in. „Tryptyku świętokrzyskiego”, poznać Martę Manowską, prowadzącą popularny program telewizyjny „Rolnik szuka żony”, zastanowić się nad chrześcijańską tożsamością Europy, patriotyzmem po chrześcijańsku czy spojrzeć na starość jako przywilej. 

Przejrzysta, atrakcyjna i nowoczesna szata graficzna to dodatkowy atut kalendarza, który sprawia, że pożyteczne treści zyskują przyjemną dla oka oprawę.

Format: 208x290 mm,

 

 

 Ilość stron: 288 str.

Cechy produktu

  • Producent: WYDAWNICTWO DUSZPASTERSKIE
*
*
*
[code]Odśwież