Marcelino Chleb i Wino

Pamiątka I komunii świętej

Indeks katalogowy: ksi010010

ksiązka + DVD
  • Brak (0 egz.)
  • Dostawa: od 2,00 zł
  • Autor: Jose Maria Sanchez-Silva
  • Kraj pochodzenia: Polska
  • Liczba stron: 176
25,30 zł / egz. 24,10 zł + 5% VAT

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Opis

Wyjątkowa edycja upominkowa przygotowana specjalnie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Pięknie opracowany zestaw zawiera bogato ilustrowaną książkę Marcelino Chleb i Wino, do której dołączony jest cieszący się ogromną popularnością na całym świecie film DVD pod tym samym tytułem w reżyserii Luigiego Comenciniego. Ta mądra historia z pewnością zainspiruje dzieci do pięknych czynów, a rozpalona wyobraźnia na zawsze wskaże im drogę do bycia dobrymi, szlachetnymi ludźmi.
*
Dla wszystkich miłośników małego chłopca znalezionego w klasztornym ogrodzie i otoczonego miłością zakonników; chłopca, który rozmawiał z Panem Jezusem, przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę. W jednej książce prezentujemy dwa opowiadania – obok Marcelino Chleb i Wino zamieściliśmy mniej znaną opowieść Wielka podróż Marcelino. Jest ona wspaniałym uzupełnieniem klasycznej już historii, wzbogacając ją o nowe wzruszenia, nowe radości, pozwalające dłużej patrzeć na świat oczami tego małego chłopca o wielkim sercu.

Całości dopełniają piękne ilustracje nawiązujące swym charakterem do oryginalnego wydania, przywołujące rodzicom wspomnienia z dzieciństwa, a dzieciom ukazujące świat, gdy książki ilustrowane były niepowtarzalnymi, wspaniałymi rysunkami.Do książki dołączona gratisowo płyta DVD z filmem Marcelino Chleb i Wino.

Oprawa miękka

Cechy

Cechy produktu
Autor: Jose Maria Sanchez-Silva
Kraj pochodzenia: Polska
Liczba stron: 176

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy