Dla parafii

Kierując się troską o prawidłowe administrowanie agendami diecezjalnymi i mając na uwadze potrzebę zaopatrywania wiernych w książki, pisma katolickie, kasety i płyty audiowizualne, w dewocjonalia, itp., a osób duchownych we wszystko co niezbędne do sprawowania kultu Bożego i do stroju duchownego, Biskup Łowicki Senior Alojzy Orszulik SAC utworzył Księgarnię Diecezjalną, która mieści się w Łowiczu, Stary Rynek 20.

Dziś przyszedł czas na zmiany i uruchomiliśmy Internetową stronę Księgarni Diecezjalnej. Zapraszamy do korzystania z tej formy zaopatrywania parafii i samych siebie. Wszystkie artykuły widoczne na stronie Księgarni są dostępne „od zaraz”, a jeśli coś jest niewidoczne a potrzebne prosimy o kontakt telefoniczny: 46 837 66 45 (w godzinach 9.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku i 9.30 – 14.00 w soboty).

Proponujemy dla parafii Diecezji Łowickiej dowóz zamówień, oprócz form dostępnych dla wszystkich, także przez pośrednictwo osoby rozwożącej Gościa Niedzielnego. Dowóz taki dokonywałby się raz w tygodniu, w dniu dostarczania gazet – koszt całkowity pakowania i dowozu 8 zł.

Dla zamówień powyżej 500 zł udzielamy rabat w wysokości 5% od cen na stronie internetowej oraz przesyłka gratis – obowiązuje dla wszystkich zamówień złożonych na parafię (bez względu na diecezję).