Rośliny pomagające zachowac młodość

Indeks katalogowy: ksi007656

  • Dostępność: Brak ( 0 szt. )
  • Dostawa: od 0,00 zł (Odbiór osobisty w księgarni stacjonarnej w Łowiczu)
20,50 zł brutto / szt. 19,52 zł netto + 5% VAT / szt.

Opis

Nie da się być wiecznie nastolatkiem, ale można spowolnić skutki upływu czasu. Ta książka wyjaśnia wyjątkowe właściwości roślin i pokazuje, jak wykorzystać szeroki arsenał środków kryjących się w naturze, by jak najdłużej zachować energię młodości i żyć w dobrej formie. Warto poznać proste porady i stosować je na co dzień. Zdrowa dieta, aromaterapia, ziołolecznictwo – to wszystko chroni organizm przed atakami czasu. Wybierzmy program, który jest dla nas najlepszy!
Patricia Bareau studiowała ziołolecznictwo i botanikę, jest też dyplomowaną pielęgniarką. Jako dziennikarka współpracuje z wydawnictwami i periodykami zajmującymi się ziołolecznictwem.
Frank Gigon jest lekarzem, zielarzem, wykładowcą medycyny naturalnej w Paryżu. Propaguje ziołolecznictwo, jest autorem kilku książek o roślinach leczniczych i o zdrowym odżywianiu.

Odbiorcy:
- zwolennicy zdrowego trybu życia
- miłośnicy uprawy roślin
- wszyscy dbający o swoje zdrowie (również profilaktycznie)
- dietetycy, lekarze i farmaceuci.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
Autorzy tej książki udzielają prostych, zdroworozsądkowych porad. Praktycznie opisują zalecane preparaty, pozwalające skutecznie troszczyć się o swoje zdrowie. Przede wszystkim wyjaśniają przyczyny i przebieg tych dolegliwości, których można uniknąć. Mówią także o dobrych nawykach żywieniowych, a kończą poradami z ziołolecznictwa. Dzięki tym wszystkim informacjom każdy może o siebie optymalnie zadbać i długo cieszyć się dobrą kondycją.

 

Stron: 96
Oprawa: miękka ze skrzydełkami, kolorowe fotografie
Format: 162x235 mm

 

Cechy

Cechy produktu
Kraj pochodzenia:
Producent:

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Przesyłka zagraniczna : od 63,00 zł
Odbiór osobisty w księgarni stacjonarnej w Łowiczu : od 0,00 zł
Poczta Polska - Kurier : od 15,00 zł
Paczka ekonomiczna : od 14,00 zł